Parfumeriai apie kvepalus

Parfumeriai apie kvepalus
Publikuota 2021-04-04 Skaitė 362

Ar žinojote, kad norint pasikvėpinti tinkamai, reikia meistriškumo ir subtilumo. Tai, kurią vietą kvėpinti, priklauso nuo aplinkos, kur ketinate eiti, ir aprangos, su kuria eisite? O paplitusi tendencija užpurkšti kvepalų ant riešų, o tada patrinti riešus vieną į kitą? „Tai labai blogas įprotis“, – sako apdovanojimų pelnęs armėnų kilmės prancūzų parfumeris Francisas Kurkdjianas. Kad kvepalai neprarastų vientisumo, (ir kad jie ilgiau išsilaikytų ant odos), užpurkškite nedaug kvepalų ant abiejų riešų, palikite juos įsigerti į odą ir daugiau nieko nedarykite, pataria F. Kurkdjianas.
Kalbant apie kvepalų laikymą, derėtų nepamiršti, kad kvepalai yra beveik kaip gyvas organizmas – itin jautrūs aplinkos pokyčiams. „Kvepalams nepatinka staigi temperatūrų kaita“, – sako F. Kurkdjianas ir paaiškina, kad temperatūrų svyravimai paskatina nepageidaujamas chemines natūralių sudedamųjų dalių reakcijas, todėl kvepalai greičiau pasensta.
Pavyzdžiui, jei paliksite citrusinius kvepalus garų pilname vonios kambaryje, tai pakenks jų gaivumui, ir natūralių ingredientų, tokių kaip pačiuliai, kvapas gali pakisti. Taigi kvepalus geriausia laikyti originalioje dėžutėje, kurioje juos pirkote, kambario temperatūroje (apie 20 laipsnių Celsijaus).

Kvepalai, papurkšti ant jūsų ir jūsų bičiulių odos, gali atsiskleisti skirtingai. Yra daugybė kvapų, kurie idealiai tiks jums, tačiau skleis nemalonų, galbūt net atgrasų kvapą ant kito žmogaus. Kvepalų atsiskleidimą ir išsilaikymą diktuoja ne tik jų kokybė, bet ir mūsų odos pH. Kvepalais galima pasipurkšti ir plaukus – jei ant kūno jūsų kvepalų aromatas gali šiek tiek pasikeisti dėl pH, plaukuose kvapas išliks toks, koks yra buteliuke, sako Paolo Terenzi.

Rašyti komentarą
Rašyti
Skambinti