Tiziana Terenzi Cabiria extrait

Apie kvapą: šis kūrinys pasakoja apie moterį Cabiriją, kuri gyvena sunkų gyvenimą, bet niekada nepraranda vilties, o jos veidą visada tvieskia angeliška šypsena. Susidūrusi su visais sunkumais, kuriuos jai skiria gyvenimas, ši moteris randa drąsos ir jėgų atsitiesti. Ji ne tik nesuvokia savo silpnybių – ji nežino, kiek joje slypi sielos tyrumo.

Kvapas atsiveria saldžiu ir švelniu sultingų vaisių aromatu. Kriaušės ir žaliojo obuolio atgarsius apima sicilietiško purpurinio meliono saldumas, o gaiviai žalios mėtų užuominos ir nupjautos žolės bei juodųjų serbentų kvapas tiesiog užburia. Brangiojo indiško sambako jazmino intensyvumą gaubia švelnus Bulgarijos rožės absoliutas ir lašelis magijos - afrodiziakinė heliotropo ir ambros alchemija iš ilgametės Terenzi bibliotekos. Kūrinio pagrindą palaiko šviežios medienos atgarsiai, kuriuos atsveria Haičio vanilė ir muskusas.

Aromato natos: kriaušė, žaliasis obuolys, Sicilijos melionas, mėtos, nupjauta žolė, juodieji serbentai, Indijos jazminas, bulgariškų rožių absoliutus, heliotropas, ambra, beržas, Haičio vanilė, muskusas.

Jūs perkate kvepalais pripildytą atomaizerį, pasirinktinai 5, 10 ml.

15.00€
Mililitrai: