Marc - Antoine Barrois

1 įvertinimai
Marc - Antoine Barrois Ganymede EDP Apie kvapą: Nuostabus ir pavergiantis kvapas nuo pat pirmo įk..
Nuo €1300
41
Marc - Antoine Barrois

Išvaizdus ir jaunas, tik rinktinių klientų ratui žinomas unikalus aukštosios mados dizaineris Marc-Antoine Barrois 2016 metais staiga tapo pasauline aukštosios parfumerijos sensacija.

B683“ – pirmasis „Marc-Antoine Barrois“ aromatas, kurio pavadinimas buvo įkvėptas Mažojo Princo iš Antuano de Sent Egziuperi knygos asteroido B-612 ir Marc-Antoine Barrois gimimo datos. Kartu su parfumerininku Quentin Bisch, šį kvapą pavertė užburiančiu išdirbtos odos kvapu, kuris apgaubia šiluma, rusenančios medienos aromatu ir sodriu prieskonių dvelksmu.

Nepaisant sensacija virtusios „B683“ sėkmės, antrasis „Marc-Antoine Barrois“ aromatas „Ganymede“ pasirodė 2019 metais. Savitas, yapč elegantiškas mandarinų, kvapiųjų našlaičių, šlamučio ir zomšos kvartetas, bendra dizainerio Marc-Antoine Barrois ir parfumerininko Quentin Bisch vizija apie sūraus vandens vandenynų skalaujamą Jupiterio palydovą Ganimedą, Galilėjaus atrastą dar 1610 metais. Išsvajotas prisiminimas ir drąsi fantazija apie vandenyno vėjų dvelksmą, dar vienas pasigerėjimo vertas unikalus talentingojo dueto kūrinys.

Rašyti
Skambinti